LOTE French (145 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
54.00 | 53.60 | 53.20 | 52.80 | 52.40 | 52.00 | 51.40 | 50.80 | 50.20 | 49.60 | 49.00 |
50 (5 total)
- Chen, Fiona (Nossal High School)
- Pietsch, Tessa (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Pucar, Jonathon (Melbourne High School)
- Yan, Richard (Scotch College)
- Yang, Katie (Ruyton Girls' School)
49 (2 total)
- Berhanu, Kimmie (VSL - University/Brunswick/Mill Park)
- Myer, Jemima (St Catherine's School)
48 (4 total)
- Fourcroy, Roxana (VSL Distance Education)
- Jenkins-Smales, Georgia (Girton Grammar School Ltd)
- Mcmillan Summons, Charles (Melbourne Grammar School)
- Ong, Rebecca (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
47 (6 total)
- Colman, Paul (Scotch College)
- Goutallier, Charlotte (Loreto Mandeville Hall)
- Janson, Lucinda (Presbyterian Ladies' College)
- Parkinson, Nicholas (Mckinnon Secondary College)
- Purves, Harrison (Camberwell Grammar School)
- Radievska, Anastasia (Melbourne Girls' College)
46 (9 total)
- Bowes, Matthew (Melbourne Grammar School)
- Brisebois, Catherine (St Leonards College)
- Coppel, Thomas (Princes Hill Secondary College)
- Duong, Vivian (Macrobertson Girls High School)
- Erlich, Jessica (The King David School- Senior School)
- Mckenzie, Brendan (Melbourne High School)
- Mckeown-West, Vincent (Glen Eira College)
- Willis, Freya (Methodist Ladies College)
- Zdraveski, Matthew (Penleigh and Essendon Grammar School)
45 (7 total)
- Brochard-Lalande, Julien (St Leonards College)
- Chew, Amy (Macrobertson Girls High School)
- Genesi, Antoine (St Michael's Grammar School)
- Hajek, John (St Kevin's College Toorak)
- Mainland, John (Melbourne Grammar School)
- Menzies, Olivia (St Catherine's School)
- Shih, Tiffany (Presbyterian Ladies' College)
44 (15 total)
- Anderson, Robert (Eltham College)
- Attwood, Madelyn (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Bula, Heidi (Academy of Mary Immaculate)
- Christensen, Matthew (Xavier College)
- Dettwiler, John (VSL - Glen Waverley/Carwatha)
- French, Jake (Xavier College)
- Hymer, Isobel (Wesley College)
- Ingrouille, Sophie (Melbourne Girls' College)
- Li, Jackie (University High School)
- Salehi, Omar (Haileybury College)
- Sanson, Amy (Catholic College Bendigo)
- Steel, Hannah (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Vakkas, Anastasia (Korowa Anglican Girls' School)
- Williamson, Morgan (Haileybury College)
- Yang, Jia (Haileybury Girls College)
43 (13 total)
- Angus, Finley (Frankston High School - VCE Campus)
- Batten, Aidan (Xavier College)
- Campbell, Siam (Mentone Grammar School)
- Clark, Charles (Scotch College)
- Guzys-Mcauliffe, Nikola (Frankston High School - VCE Campus)
- Harris, Elizabeth (Catholic College Wodonga)
- Herz, Klara (Mount Scopus Memorial College)
- Kemper, Jessica (Haileybury Girls College)
- Perani, Victoria (VSL Distance Education)
- Roshan, Ava (St Catherine's School)
- Sgambellone, Nathaniel (Ivanhoe Grammar School)
- Tran, Kim (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Urokohara, Anna (Assumption College)
42 (24 total)
- Beaumont-Kelly, Henry (The Geelong College)
- Broch, Salome (VSL - University/Brunswick/Mill Park)
- D'Udekem D'Acoz, Germain (John Monash Science School)
- Dewapura, Suwandi (Presbyterian Ladies' College)
- Di, Hilary (Macrobertson Girls High School)
- Du, Maggie (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Fitzgerald, Catherine (Genazzano F.C.J. College)
- Golod, Aharon (Melbourne High School)
- Gruba, Tobias (Xavier College)
- Hovenden, Kathryn (Mount St Joseph Girls' College)
- Iyer, Sangita (Sacre Coeur)
- Laird, Stephanie (St Michael's Grammar School)
- Lightfoot, Emma (Academy of Mary Immaculate)
- Moller, Iona (Girton Grammar School Ltd)
- Nakos, Octavia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- O'Shannessy, Lucy (Methodist Ladies College)
- Pical, Iona (University High School)
- Repellin, Camille (The Peninsula School)
- Repetti, Sonja (Camberwell High School)
- Rhule, Sophie (Girton Grammar School Ltd)
- Rossignol, Emma (VSL Distance Education)
- Rozek, James (Wesley College)
- Sutherland, Greer (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Tzimos, Peter (Penleigh and Essendon Grammar School)
41 (28 total)
- Bosaid, Madeline (Girton Grammar School Ltd)
- Cranston, Isobel (Kingswood College)
- Ebeling, Gabrielle (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Ho, Grace (Nossal High School)
- Jacob, Daniel (St Paul's Anglican Grammar School)
- Kimber, Tesse (Ruyton Girls' School)
- Koufidis, Mariah (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Krywult, Gabriella (Penola Catholic College)
- Lam, Darren (Haileybury College)
- Le, Hanhminh Nguyen (Mentone Girls' Grammar School)
- Maher, Pascale (Lauriston Girls School)
- Mani, Kate (Genazzano F.C.J. College)
- Mich, Christian (Melbourne High School)
- Morin, Camille (Canterbury Girls Secondary College)
- Moulday, Brayden (Melbourne High School)
- O'Shannassy, Dee Dee (Loreto Mandeville Hall)
- Orlando, Tom (Brighton Secondary College)
- Ritelle, Alexia (VSL Distance Education)
- Rostolis, Renee (Genazzano F.C.J. College)
- Santamaria, Julia (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Seevanayagam, Myoori (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Sexton, Georgia (St Catherine's School)
- Trinquet, Flynn (St Kevin's College Toorak)
- Unmack, Keira (Ballarat Grammar)
- Wong, Huiying (Korowa Anglican Girls' School)
- Xu, Deanne (Ruyton Girls' School)
- Youssef, Julie (Heatherton Christian College)
- Zhang, Deborah (Methodist Ladies College)
40 (32 total)
- Alderuccio, Loren (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Barker, Isabella (Mordialloc College)
- Bertolini, Emilia (Loreto Mandeville Hall)
- Bordos, Patricia (Nossal High School)
- Cazenave, Olivia (Kew High School)
- Chan, Alicia (Fintona Girls School)
- Chandler, Catherine (Methodist Ladies College)
- Chen, Cherry (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Collett, Natalie (The Geelong College)
- D'Arcy, Eleanor (Tintern Schools)
- Dalziel, Timothy (Scotch College)
- Davies, Jessica (Melbourne Girls' College)
- Diethelm, Charles (Xavier College)
- Flanagan, Timothy (Melbourne Grammar School)
- Francis, Lauren (Sacred Heart College Geelong)
- Gourley, Katherine (St Paul's Anglican Grammar School)
- Hayes, Brianna (Melbourne Girls' College)
- Jones, Callan (Haileybury College)
- Lawrence, Jessica (Haileybury Girls College)
- Li, Shona (Fintona Girls School)
- Lyon, Jaqlin (Fintona Girls School)
- Niven, Phoebe (The Geelong College)
- Pathy, Nishanth (Ballarat Grammar)
- Preston, Annabel (Kilbreda College)
- Ray, Adam (Belgrave Heights Christian School)
- Stewart, Cleopatre (Canterbury Girls Secondary College)
- Stirling, Hugh (Xavier College)
- Trambas, Aisha (Fintona Girls School)
- Wade, Tessa (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Wittwer, Anna (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Xiao, Yuting (Our Lady of Mercy College)
- Yeung, Thomas (Penleigh and Essendon Grammar School)